Contact

Need an expert? you are more than welcomed to leave your contact info and we will be in touch shortly

Visit us

Farbiarska 35, Stará Ľubovňa, Slovakia

Call us

+421 907 205 701

Contact us

info@spmgroup.sk

Kontakt

Potrebujete experta? Kontaktujte nás na spôsobmi nižšie.

Na adrese

Farbiarska 35, Stará Ľubovňa, Slovakia

Telefón

+421 907 205 701

Email

info@spmgroup.sk

SPM KLUB a Stará hľadaj

Spájame profesionálov

STARA hľadaj a projekt SPM KLUB vám chce pomôcť s hľadaním odborníkov v rôznych profesiach. Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti, odporúčte, alebo dajte vedieť, že niekoho/niečo hľadáte .

Naše poslanie

Venujeme sa podnikaniu a pôsobíme v oblastiach stavebníctva, realít, správe nehnuteľností a už neaký čas pozorujeme určité nedostatoky na pracovnom trhu. Našou snahou je vyhľadávať a spolupracovať s kvalitnými, skúsenými, talentovanými pracovníkmi, remeselníkmi a spoločnosťami ... STARA hľadaj vznikla ako podpora myšlienky, že za referenciami sú stále len reálne skúsenosti a výsledky, o ktorých mi chceme vedieť a zároveň sa o ne chceme s Vami podeliť

Spoločnosti ktorím sme pomohli

V priebehu dňa od zverejnenia inzerátu som mal privátnu správu od bývalého suseda, ktorého som viac ako 10 rokov nevidel o skvelom odporúčaní na obkladača.
Ondrej Tyrpák
Konateľ SPM
Môžeš nájsť remeselníka ktorého momentálne potrebuješ. Taktiež niekto vie niečo urobiť, ale verejnosť o tom nevie, ten sa dokáže zviditeľniť.
Eva Tabajová

Si zručný, máš referencie a hľadáš prácu, alebo hľadáš šikovného remeselníka?

Images: WOCinTechChat, Bike: 1, 2, 3

00421 907 205 701

Spájame profesionálov

  • Stavebné práce
  • Manažment nehnuteľnosti
  • Realitná činnosť

This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!