Vitajte v Altendorfe

Luxusné ubytovanie v Starej Lesnej.

Penzión umožňuje svojim klientom bezplatné parkovanie na parkovisku penziónu.

V areáli penziónu je možnosť posedieť si pri grilovaní v altánku a vaše deti majú možnosť vyšantiť sa na šmýkačke a hojdačkách na malom detskom ihrisku.

Z našej galérie

Výhody členstva v SPM KLUBE

Príďte si k nám vychutnať čarovnú atmosféru

0907 141 788

Romantický penzión v strede obce Stará Lesná.

Vysoké Tatry - najmenšie veľhory sveta, kde je až 25 vrcholov s výškou nad 2500 m.n.m., spolu s priľahlými pohoriami, Belianskými a Západnými Tatrami boli v roku 1949 vyhlásené za Tatranský národný park. 

Obec Stará Lesná je situovaná pod jeho spodnou hranicou v Popradskej kotline, vo výške 736 metrov nad morom. Len 5 km je vzdialená Tatranská Lomnica - kryté bazény v okolitých hoteloch, fitness centrum, sauna, dve 9 jamkové golfové ihriská, minigolf, tenis, krytá tenisová hala, koliba - tatranské špeciality, Múzeum TANAPU, Botanická záhrada, vysutá kabínková lanovka na Lomnický Štít (hvezdáreň) s medzistanicou na Skalnatom Plese, lyžiarske vleky.

6 km je vzdialený Starý Smokovec - najstaršia tatranská turisticko-rekreačná osada, dôležité východisko do centrálnej časti Vysokých Tatier, pozemná lanovka na Hrebienok, centrum Vysokých Tatier. Hrebienok - východzí bod turistických chodníkov, Bilíkova chata, Téryho chata, Zbojnícka chata, Slavkovský štít, Sliezsky dom, Vodopády Studeného potoka. 10 km vzdialené mesto Kežmarok ponúka mestský hrad, múzeum meštianskej bytovej architektúry, červený evanjelický kostol s kaplnkou Imricha Thökölyho, drevený artikulárny kostol, najväčšia školská knižnica v strednej Európe. 

Poprad - centrum podtatranskej oblasti taktiež vzdialené 10 km poskytuje nákupné centrá, AquaCity - termálne kúpalisko, tobogany, vitálny svet, plavecké bazény. Galérie a múzeum. Vrbov - termálne kúpalisko s množstvom vodných atrakcií, tobogan. Iba 12 km vzdialené Štrbské Pleso - najvyššie položené stredisko vo Vysokých Tatrách je východisko viacerých vysokohorských túr (Kôprovský štít, Popradské Pleso, Symbolický cintorín, výstup na Rysy,....).