Vitajte v Kamennom Dvore

Príďte na penzión Kamenný Dvor, kde si môžete posedieť v príjemnej atmosfére tradičných ozdôb a príjemnej obsluhy. Zatancovať do rezkých melódii, alebo vychutnať jedno z lahodných jedál.

Špeciality tohto týždňa.

Sandwich Kameňák

One egg any style, three fluffy buttermilk pancakes, choice of: bacon or sausage

4,50 EUR

Koleno

Grilovane bravcove koleno s kyslou oblohou,chlebom a polievkou podla dennej ponuky

6,50 EUR

SOTÉ

Lahodné soté z panenky s cuketou, šampiňónmi a ryžou s kukuricou

6,50 EUR

Iné prekvapenia

Burger

Dajte si v reštaurácii šťavnatý hamburger

Pivo

Čo poteší viac v horúci letný deň, ako dobré vychladené pivo.

Hudba

Pravidelná zábava

Uytovanie

Ubytovanie v dvoj, troj a štor lôžkových izbách

Z našej galérie

Príďte si k nám vychutnať čarovnú atmosféru

Penzión Kamenný dvor sa nachádza v malebnom a pokojnom prostredí kúpeľného mestečka Vyšné Ružbachy na okraji Vysokých Tatier. Vyšné Ružbachy sú miestom, ktoré je ako stvorené na oddych a spomienky na starú architektúru v lone neporušenej prírody.

Pozývame vás do kraja, ktorý je vyhľadavaným miestom pre turistov v srdci Európy. Penzión má kapacitu 16 miest a ponúka príjemné posedenie v útulnej reštaurácii. V jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza jedinečný prírodný úkaz - travertínové jazierko Kráter s temálnou liečivou vodou. Súčasťou kúpeľného mestečka je aj termálne kúpalisko s celoročnou prevádzkou a lyžiarske vleky, ktoré sú v zime rajom pre lyžiarov. Taktiež návšteva Ľubovnianského hradu, splav na pltiachpo rieke Dunajec, ktorá sa nachádza v Pieninskom národnom parku ja nezabudnuteľným zážitkom pre malých aj veľkých...