Vítajte v penzióne TATRANIA

Plánujete oddych v Tatrách? Kde inde ak nie v penzióne TATRANIA.
Ako člen SPM GROUP si vychutnáte množstvo zliav v okolí.

Školy v prírode

Pre školy ponúkame priestor ideálny nielen za dobrého počasia. K dispozícii je telocvična a rôzne aktivity

Tím-bildingové pobyty 

Potrebujete si so svojím tímom vypadnúť. Čo tak prísť do Tatranie, kde vás bude čakať milý personál a priestor plný možností.

Rodinná dovolenka

Neviete kam s deťmi? Nevyšlo vám počasie? u nás sa deti môžu vyblázniť v telocvični pokiaľ si vy vychutnávaťe príjemnu kávu a reštauracii.

Sauna

Vyskúšajte suchú saunu

Raňajky

Zdravé raňajky vás budú čakať každé ráno

Telocvična

Volejbal, stolný tenis, basketbal, gymnastika či posiľnovanie

Uytovanie

Ubytovanie v dvoj, troj a štor lôžkových izbách

Z našej galérie

Výhody členstva v SPM KLUBE

Príjemna atmosféra a personál vám zaručí oddych aký potrebujete.

0907 141 788

Prostredie dýcha turistickou atmosférou, je stvorené na relax a zaručuje diskrétnosť. 

Hotel je prispôsobený pre rodinné a skupinové pobyty. Hotel Tatrania sa nachádza vo Vysokých Tatrách v obci Stará Lesná, 10 km od Popradu a je dobre prístupný pomocou všetkých dopravných prostriedkov. 

Vysoké Tatry - najmenšie veľhory sveta, kde je až 25 vrcholov s výškou nad 2500 m.n.m., spolu s priľahlými pohoriami, Belianskými a Západnými Tatrami boli v roku 1949 vyhlásené za Tatranský národný park. 

Obec Stará Lesná je situovaná pod jeho spodnou hranicou v Popradskej kotline, vo výške 736 metrov nad morom. Len 5 km je vzdialená Tatranská Lomnica - kryté bazény v okolitých hoteloch, fitness centrum, sauna, dve 9 jamkové golfové ihriská, minigolf, tenis, krytá tenisová hala, koliba - tatranské špeciality, Múzeum TANAPU, Botanická záhrada, vysutá kabínková lanovka na Lomnický Štít (hvezdáreň) s medzistanicou na Skalnatom Plese, lyžiarske vleky.

6 km je vzdialený Starý Smokovec - najstaršia tatranská turisticko-rekreačná osada, dôležité východisko do centrálnej časti Vysokých Tatier, pozemná lanovka na Hrebienok, centrum Vysokých Tatier. Hrebienok - východzí bod turistických chodníkov, Bilíkova chata, Téryho chata, Zbojnícka chata, Slavkovský štít, Sliezsky dom, Vodopády Studeného potoka. 10 km vzdialené mesto Kežmarok ponúka mestský hrad, múzeum meštianskej bytovej architektúry, červený evanjelický kostol s kaplnkou Imricha Thökölyho, drevený artikulárny kostol, najväčšia školská knižnica v strednej Európe. 

Poprad - centrum podtatranskej oblasti taktiež vzdialené 10 km poskytuje nákupné centrá, AquaCity - termálne kúpalisko, tobogany, vitálny svet, plavecké bazény. Galérie a múzeum. Vrbov - termálne kúpalisko s množstvom vodných atrakcií, tobogan. Iba 12 km vzdialené Štrbské Pleso - najvyššie položené stredisko vo Vysokých Tatrách je východisko viacerých vysokohorských túr (Kôprovský štít, Popradské Pleso, Symbolický cintorín, výstup na Rysy,....).